מכון פסיכולוגיה

מכון פסיכולוגיה

אם חיפשתם מידע בנושא מכון פסיכולוגיה אז אתם במקום הנכון.

יכול להיות שהתכוונתם ל"מכון לפסיכולוגי"?

מכון פסיכולוגיה מאפשר קבלת שירותי אבחון וטיפול פסיכולוגי.

למי מיועד מכון פסיכולוגיה?

מכון פסיכולוגיה – אבחון וטיפול בילדים ובני נוער

ילד שמתקשה בלימודים או יש לו בעיות משמעת לעיתים נשלח לעשות אבחונים פסיכולוגיים ולעבור טיפול. בעיות כגון הפרעת קשב וריכוז עם או בלי היפראקטיביות מצריכות תחילה אבחון מקיף של נפש הילד על מנת להבין את מקור הבעיה ולהציע תוכנית טיפולית מתאימה. מבין הטיפולים מכון פסיכולוגיה מציעה הדרכת הורים להקניית כלים להורים להתמודד עם בעיות של ילדם.

פסיכותרפיה במכון פסיכולוגיה

אנשים שמחפשים טיפול פסיכולוגי (פסיכותרפיה) תחילה צריכים לעבור אבחון בו המאבחן ימפה את הבעיות העיקריות ועל סמך הממצאים שיעלו באבחון יציע סוג מסוים של פסיכותרפיה המותאמת לבעיה. ישנם מספר גישות טיפול פסיכולוגי – טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, טיפול פסיכואנליטי, טיפול תרופתי, ייעוץ זוגי/משפחתי ועוד. כל סוג טיפול מתאים לבעיה ספציפית. חרדה ופחדים לדוגמה מטופלים טוב יותר באמצעות טיפול קוגניטיבי-התנהגותי ואילו בעיות קשות יותר כמו סכיזופרניה רצוי לטפל תחילה באמצעות טיפול תרופתי ותמיכתי-דינאמי.

מכון פסיכולוגיה – שירותים משפטיים

מי שנכלא לתהליכים משפטיים לעיתים פונה לאבחון פסיכולוגי לצרכים משפטיים. אנשי מקצוע במרכז מצפן מגישים חוות דעת מומחה לבתי משפט כמו גם הערכת מסוכנות ותוכניות שיקום כחלופת מאסר. במצבים של התמכרויות המערכת המשפטית בארץ נוטה להחליף מאסר בגמילה ושיקום ולכן יש צורך להגיש לשופטים תוכנית שיקומית. לשם כך מומחים של מרכז מצפן יפגשו עם הפונה הן בין כותלי בית מעצר/כלא והן בקליניקה של המרכז.

מכון פסיכולוגיה – טיפול בהתמכרויות

מטפלים של מכון פסיכולוגיה במרכז מצפן מומחים לטיפול בהתמכרויות לאלכוהול וסמים. אנשי מקצוע של המרכז צברו ניסיון רב בטיפול מוצלח בעקבותיו פונים רבים משארו לאורך עשרות שנים נקיים וללא חזרה לסמים ולאלכוהול. שיטות טיפול ייחודיות שלנו עוזרות כבר בשבועות הראשוניים של הטיפול להפסיק לחשוב על שימוש בסמים או שתיית אלכוהול. מטופלים שלנו מתחילים לתפקד בעבודה, בבית, במשפחה וכו'.

מידע אודות מרכז ייעוץ וטיפול פסיכולוגי מצפן (מכון פסיכולוגיה)

לדף הראשי של האתר

לקביעת פגישה או לכל שאלה:
טלפון: 03-9444-104
דוא"ל: info@matzpen.co.il
או דרך טופס יצירת קשר, שנמצא בכל דפי האתר מצד שמאל.