ד"ר יאנה בייטלמן

ד"ר יאנה בייטלמן הינה מומחית לפסיכיאטריה ופסיכוגריאטריה, המשמשת כפסיכיאטרית בכירה במצפן קליניק – מרכז לטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי.

ד"ר יאנה בייטלמן – מומחית לפסיכיאטריה ופסיכוגריאטריה
ד"ר יאנה בייטלמן – מומחית לפסיכיאטריה ופסיכוגריאטריה

ד"ר בייטלמן מספקת ייעוץ, אבחון וטיפול במגוון מחלות נפש, בעיות פסיכיאטריות ופסיכולוגיות וביניהן: סכיזופרניה, דיכאון, מחשבות שווא, מחשבות טורדניות, מצבי מצוקה לאחר אירוע טראומטי, מצבי התמכרות, התקפי חרדה, התמודדות עם כאבים גופניים או כאבים כרוניים, הפרעות אכילה, לחץ, סטרס, שינוי במצב הרוח או מצב רוח ירוד, טיפול בבעיות קשב וריכוז אצל מבוגרים, טיפול בבעיות שינה ועוד.

כיום היא משמשת כמנהלת מקצועית של המרפאה לבריאות הנפש בהרצליה, עובדת במרכז הרפואי ע"ש סוראסקי בתל אביב כמ"מ הרופאה האחראית על היחידה לטיפול בנכי צה"ל, משמשת כאמור כפסיכיאטרית בכירה במצפן קליניק וכן במרכז רפואי תל אביב מדיקל סנטר. בעבר עבדה גם ב"רענן" – הוסטל לשיקום של נפגעי נפש.

ד"ר בייטלמן הינה בוגרת בית ספר לרפואה ברוסיה בהצטיינות יתרה. את התמחותה בתחום פסיכיאטריה של מבוגרים עשתה במרכז הפסיכו-נוירולוגי המחוזי של קברדינו-בלקריה, רוסיה. בישראל עשתה סטאז' רפואי כללי במרכז הרפואי ע"ש מאיר בכפר סבא. כמו כן, התמחתה בתחום פסיכיאטריה של המבוגר בבית חולים שלוותא ובמחלקת נוירולוגיה במרכז הרפואי ע"ש רבין בפתח תקווה.

בתחום לימודי פסיכותרפיה ד"ר בייטלמן היא בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה פסיכודינמית מטעם ביה"ס לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת ת"א, וכן סיימה לימודים במגוון קורסים מקצועיים בתחומי הפסיכיאטריה והפסיכותרפיה. היא פועלת כחוקרת קלינית וכמדריכה קלינית של אוניברסיטת ת"א מזה למעלה מעשר שנים. בעבר ניהלה גם שני פורומים מקצועיים ברשת האינטרנט באתרים walla ו- I feel good .

ד"ר בייטלמן הינה חברה באיגוד לפסיכיאטריה בישראל, באיגוד לפסיכיאטריה ביולוגית בישראל, וגם בוועדה לכתיבת מבחן ארצי בפסיכיאטריה.

בכל מקרה בו הינכם נדרשים לשירותים מקצועיים של פסיכיאטר או פסיכוגריאטר – ניתן לתאם ביקור אצל ד"ר יאנה בייטלמן בקליניקה מצפן.

לקביעת פגישה או לכל שאלה:
טלפון: 03-9444-104
דוא"ל: info@matzpen.co.il
או דרך טופס יצירת קשר, שנמצא בכל דפי האתר מצד שמאל.