ד"ר טטיאנה שכטמן

ד"ר טטיאנה שכטמן – פסיכיאטרית ילדים ונוער

ד"ר טטיאנה שכטמן
ד"ר טטיאנה שכטמן

ד"ר טטיאנה שכטמן, פסיכיאטרית ילדים ונוער, הינה רופאה בכירה ומנוסה בתחומה. פעילותה במצפן קליניק – מרכז לטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי, כוללת ייעוץ, אבחון וטיפול בהפרעות ובעיות פסיכיאטריות ופסיכולוגיות שונות של ילדים ונוער וביניהן: לקויות התפתחותיות, לקויות שפה, ADHD הפרעות התנהגות, אוטיזם (לרבות טיפול בילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי), בעיות מוטוריקה, קשיים רגשיים ונפשיים, חרדות (לרבות טיפול בחרדות המאפיינות ילדים ונוער), דיכאון, מצבים אחרי משבר, אובדנות ועוד.
כמו כן, היא מבצעת מגוון אבחונים לילדים ונוער, הערכות סיכון, הערכות מסוכנות ועוד.

במסגרת עבודתה בקליניקה מצפן, ד"ר טטיאנה שכטמן משתפת פעולה עם פסיכותרפיסט ילדים שמספק למטופלים טיפול פסיכולוגי, וכן עם נוירולוג ילדים – הכול בהתאם לנדרש בכל מקרה לגופו.

מעבר לפעילותה במצפן קליניק, ד"ר שכטמן מנהלת את שירות חדר המיון הפסיכיאטרי לילדים ונוער בבי"ח אברבנאל, שם היא משמשת אף בתפקיד סגנית מנהלת ניצנים – מרפאה לפסיכיאטריה של ילדים ונוער. בנוסף היא עובדת כפסיכיאטרית בכירה לילדים ונוער במרכז רפואי תל אביב מדיקל סנטר וכן במרפאות בריאות הנפש של רשת "בית חם", פסיכיאטרית עצמאית במסגרת מכבי שירותי בריאות ויועצת פסיכיאטרית בשירותי בריאות כללית ובמוסדות נוספים המטפלים בילדים ומבוגרים. לד"ר שכטמן גם קליניקה פרטית בה היא מקבלת מטופלים בכל גיל.
פעילותה כוללת גם עריכת חוות דעת פסיכיאטריות עבור בתי משפט וכמו כן היא חברה בוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי.
בעבר שימשה ד"ר שכטמן כרופאה בכירה וסגנית מנהל במרפאת בני ברק שבמרכז הרפואי שיבא תל השומר, וכן הייתה חברה בוועדות אבחון מטעם משרד הרווחה בתחום קביעת מוגבלות שכלית.

את לימודי הרפואה סיימה ד"ר שכטמן ברוסיה, והיא מומחית בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר וכן מומחית בפסיכיאטריה של מבוגרים מטעם ההסתדרות הרפואית בישראל. את ההתמחות בפסיכיאטריה ביצעה בבי"ח אברבנאל, בו היא עובדת עד היום כרופאה מומחית.

בכל מקרה בו נדרשים לכם שירותי פסיכיאטר ילדים ונוער – ניתן ליצור קשר למרכז מצפן קליניק לתיאום פגישה עם ד"ר טטיאנה שכטמן.

לקביעת פגישה או לכל שאלה:
טלפון: 03-9444-104
דוא"ל: info@matzpen.co.il
או דרך טופס יצירת קשר, שנמצא בכל דפי האתר מצד שמאל.