ד"ר ויטלי טבלב

ד"ר ויטלי טבלב
ד"ר ויטלי טבלב

ד"ר ויטלי טבלב Ph.D הוא מומחה ומדריך בתחום ה-CBT – טיפול קוגניטיבי-התנהגותי.  כמו כן הוא מומחה ב-EFT – פסיכותרפיה ממוקדת רגש, פסיכותרפיסט ילדים ונוער וקרימינולוג קליני בעל רישיון משרד הבריאות. במסגרת עבודתו כפסיכותרפיסט למבוגרים

וילדים במצפן קליניק לטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי, הוא משמש כראש תחום אבחון וטיפול. ד"ר טבלב אמון על מתן טיפול פסיכולוגי מורחב, המשולב במידת הצורך בסיוע של פסיכיאטרים מהתמחויות שונות: פסיכיאטר ילדים, פסיכיאטר מבוגרים או פסיכוגריאטר. בהתאם לנדרש הוא פועל גם בשיתוף עם נוירולוג מבוגרים או נוירולוג ילדים.

תחומי פעילותו של ד"ר ויטלי טבלב במצפן קליניק כוללים טיפולים פסיכולוגיים בשיטות מתקדמות שונות תוך התמקדות בשיטת CBT וכן טיפול פסיכודינמי. הטיפולים מקיפים קשת של בעיות פסיכולוגיות ופסיכיאטריות וביניהן: סכיזופרניה, דיכאון, סטרס, לחץ, התקפי חרדה, מחשבות טורדניות או מחשבות שווא, הפרעות אכילה, מצבי התמכרות, מצוקה לאחר אירוע טראומטי, שינוי במצב הרוח או מצב רוח ירוד, התמודדות עם כאבים גופניים או כאבים כרוניים ועוד. שירותיו כוללים גם טיפול בבעיות קשב וריכוז אצל מבוגרים וילדים וכן טיפול בבעיות שינה.

ד"ר ויטלי טבלב הוא מטפל ומדריך CBT עם הסמכה של האגודה הישראלית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (איט"ה), וכן מטעם האיגוד האירופאי לטיפולים קוגניטיביים והתנהגותיים (EABCT). בנוסף לעבודתו בקליניקה מצפן, הוא משמש כפסיכותרפיסט מבוגרים וילדים במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר, ומרצה ומדריך בתחום ה-CBT במכון פסגות שפועל בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה. ד"ר טבלב רשום ברשימת המומחים מטעם הסניגוריה הציבורית, מגיש הערכות מסוכנות, חוות דעת מומחה ומשתתף בתוכניות שיקום.

פועלו של ד"ר טבלב בתחום המקצועי בעבר כולל: תפקיד של רכז טיפול במרכז היום "אחווה" לטיפול בהתמכרויות ותחלואה כפולה, מנחה קבוצות במרכז "חמה" לטיפול בילדים עם בעיות רגשיות ו-ADHD, רכז טיפולי וקרימינולוג קליני במרכז "צעדים" לטיפול בהתמכרויות ותחלואה מרובה. ד"ר טבלב מרצה והרצה בעבר בגופים אקדמיים שונים כגון המכללה האקדמית ירושלים, אוניברסיטת אריאל, מכון פסגות ומכללת אלבאום בה שימש כראש מגמת טיפול בילדים ונוער.

השכלתו של ד"ר ויטלי טבלב כוללת דוקטורט בתחום הפרעת קשב וריכוז עם היפראקטיביות ו- M.A בקרימינולוגיה קלינית – שניהם מאוניברסיטת בר אילן, לימודי פסיכותרפיה ופסיכיאטריה של הילד והמתבגר בבית הספר ללימודי המשך ברפואה באוניברסיטת ת"א, וכן השתלמויות מקצועיות רבות.

במהלך השנים ד"ר טבלב פרסם מגוון מאמרים מקצועיים, והשתתף בעשרות כנסים בהם הציג פרזנטציות שונות.

ד"ר טבלב הינו חבר במספר ארגונים מקצועיים:

איט"ה – האגודה הישראלית לטיפול התנהגותי-קוגניטיבי

ILSAM – החב' לרפואה וטיפול בהתמכרויות במשרד הבריאות

האגודה לקרימינולוגיה קלינית בישראל

EABCT – European Association for Behavioural and Cognitive Therapies

בכל מקרה בו אתם זקוקים לטיפול פסיכולוגי / שירותי פסיכותרפיה, ניתן ליצור קשר לקליניקה מצפן לתיאום פגישה עם ד"ר ויטלי טבלב.

לקביעת פגישה או לכל שאלה:
טלפון: 03-9444-104
דוא"ל: info@matzpen.co.il
או דרך טופס יצירת קשר, שנמצא בכל דפי האתר מצד שמאל.